03.09.2019

Новини Північної Америки

Виробники з Північної Америки повідомили про збільшення кількості роботів, замовлених в першій половині 2019року, повідомила галузева група.

Асоціація з розвитку автоматизованої робототехнічної промисловості заявила, що ці компанії замовили 16 488 роботів в перші шість місяців року, що на 7,2% більше, ніж в першій половині 2018 року. Останній звіт оцінив  замовлень робототехніки в 869 мільйонів доларів. Продажі були особливо сильні в другому кварталі, коли замовлення виросли більш ніж на 19% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В автомобільній промисловості, зокрема, спостерігалося різке зростання замовлень на робототехніку в першій половині року, коли підсумки виросли на 83% в порівнянні з піврічним аналізом 2018 року. Замовлення для сегмента електроніки і напівпровідників також збільшилися - на більш скромні 12% - як і замовлення для компаній, що працюють в галузі біологічних наук, і для сектора продуктів харчування і споживчих товарів.

«В даний час ми переживаємо найбільший період розвитку роботів в історії», - заявив президент Асоціації Джефф Бернштейн. «З 2010 року американським компаніям було відправлено більш ніж 180 000 роботів, і за цей час було створено понад 1,2 мільйона нових робочих місць.